1. Bendrosios nuostatos

1.1 Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) reglamentuoja skelbimų portalų www.ukiotechnika.eu, www.miskotechnika.eu, www.komunalinetechnika.eu, www.statybutechnika.eu (toliau – Portalai) naudojimosi ir pagrindinių duomenų rinkimo, saugojimo principus bei tvarką.

1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

1.3 Portaluose nurodydami savo kontaktinius duomenis, sutinkate, kad Portalų administracija juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

1.4 Portaluose suteikiama galimybė talpinti ar peržiūrėti parduodamų objektų skelbimus (toliau – Skelbimai).

1.5 Asmenys, bet kokia forma naudojantys skelbimų portalus, yra laikomi vartotojais (toliau – Vartotojas)

1.6 Portalus administruoja UAB „Visa technika“, įmonės kodas 304210593, PVM mokėtojo kodas: LT100010034416, buveinės adresas Palangos g. 66, Utena.

2. Skelbimų talpinimas

2.1 Talpindamas Skelbimą, Vartotojas sutinka su Taisyklėmis ir prisiima visą atsakomybę už Skelbime pateiktą informaciją.

3. Slapukai (angl. cookies)

3.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. cookies). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką, suteikdami galimybę registruotis skelbimų Portaluose. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis skelbimų Portalais sutinkate su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

4. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos

4.1 Portalų administracija turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti naudojimosi Taisykles. Tolimesnis naudojimasis mūsų Portalo paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums el.paštu info@visatechnika.eu.